ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччина втратила ще трьох захисників

Суспільство 6763
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв..
Співчуваємо рідним і близьким полеглих Героїв... Фото: ілюстративне з архіву

Обороняючи Україну від ворогів, загинули воїни з різних громад області.

З фронту продовжують надходити чергові трагічні звістки. Відомо про загибель на війні ще трьох мешканців області. Загиблі Герої родом з Новоушиччини, Кам’янеччини та Деражні.

Як повідомили у Новоушицькій громаді, на Донеччині загинув Олег Штифлюк. Чоловік народився 15 липня 1976 року у селі Ставчани. Був захисником України. Минулої п’ятниці, 13 травня, він загинув біля села Богояволівка Донецької області.

«Новоушиччина і вся Україна сумує з приводу трагічної загибелі свого Героя – Штифлюка Олега Степановича. Розділяємо пекучий біль рідних і близьких та схиляємо голови в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини, нашого Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність усієї України», - йдеться у повідомленні громади.

Трагічно загинув Олег Штифлюк з Новоушиччини.

Кам’янеччина теж втратила ще одного патріота і свого захисника, Героя, жителя села Улянівка Гуменецької тергромади – Дениса Дметрецького. Про це на своїй сторінці повідомив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич.

«Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою. Ми глибоко співчуваємо сім‘ї, батькам та родині загиблого. Вічна пам‘ять Герою», - написав він.

Не стало Дениса Дметрецького.

Також ворожа куля обірвала життя Юрія Пам'ятничого - випускника Деражнянського ліцею. Про це зазначають на сторінці навчального закладу.

«Юра дуже рано зі своїм братом залишилися напівсиротами: трагічно під колесами поїзда загинув батько. Тому Юра став єдиним чоловіком в сім'ї, який допомагав мамі по господарству, опікувався молодшим братом, а згодом став захисником Батьківщини. Сьогодні ж сиротами стали його діти. Боляче, бо цвіт нації гине у боях. Добрим, працьовитим, щирим та відповідальним таким він назавжди залишиться в нашій пам'яті», - згадують про Героя на сторінці ліцею.

Полеглий Герой Юрій Пам’ятничий з Деражні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую