ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Знову втрата: на війні загинули два захисники з Хмельниччини

Суспільство 20543
Співчуваємо рідним і близьким
Співчуваємо рідним і близьким. Фото: ілюстративне з архіву

У боях за Україну полягли молоді військові.

Хмельниччина втратила ще двох Героїв. Стало відомо про загибель воїна з Шепетівки Назара Орловського та військового Вадима Дмитришина з Кам’янеччини.

Вчора 19 травня, Шепетівській міській раді повідомили, що на війні загинув Назар Орловський. Він був випускником Львівської національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Йому було всього лиш 21.

«І знову нестерпний біль, сльози, смуток... У боях з клятим окупантом загинув наш випускник 2018 року, випускник Львівської національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2022 року Орловський Назар Вікторович - цілеспрямований, мужній, відважний офіцер ЗСУ! Світла пам'ять та вічний спокій тобі, Назаре! Низький уклін вірному синові України!», - написала директорка НВК №1 Валентина Гарбарець.

Не стало 21-річного Назара Орловського.

Ще одна страшна звістка прийшла до нашої громади на Кам’янеччині. Як повідомив голова районної державної адміністрації Михайло Сімашкевич, загинув уродженець села Княгинин Вадим Дмитришин. Захисник поліг у боях під Бахмутом, що на Донеччині.

Вадиму було лише 21. У Героя залишилась дружина, донечка та мати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую