ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вибухи на Хмельниччині – в ОВА інформацію спростовують

Суспільство 13546
Мешканцям області ж нагадують, що не можна знімати прильоти ракет чи роботу Протиповітряної оборони
Мешканцям області ж нагадують, що не можна знімати прильоти ракет чи роботу Протиповітряної оборони. Фото: ілюстративне pixabay.com

У соцмережах поширюють повідомлення про вибухи під час ранкової тривоги.

Сьогодні вранці, 20 травня, на Хмельниччині оголосили повітряну тривогу через загрозу ракетних обстрілів з боку окупантів. Тривала вона менше години – з 8.25 до 9.15.

Вже під час сигналу сирени в соцмережах та телеграм-каналах деякі користувачі почали поширювати інформацію про вибухи на території області, посилаючись на відповідне сповіщення в додатку єТривога. Незабаром в одному з телеграм-каналів опублікували коротке відео, як підтвердження начебто вибуху в Хмельницькому районі.

Натомість голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій такі повідомлення спростував.

«На території області все спокійно. Інформація в соціальних мережах і телеграм-каналах щодо вибухів в Хмельницькій області не підтверджена», - зазначив він.

Нагадаємо, востаннє на Хмельниччині оголошували повітряну тривогу вночі 17 травня. Тоді ворог не завдав ракетних ударів на території області, проте мешканці області масово обговорювали гучний шум у нічному небі. Та припускали, що це могли бути звуки ракет, які летіли на Львівщину. Тієї ночі російські війська обстріляли ракетами об'єкти інфраструктури Львівської області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую