ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Розбитий російський танк з центру Волочиська забрали

Суспільство 4782
Розбитий танк у центрі Волочиська перебував добу
Розбитий танк у центрі Волочиська перебував добу. Фото: з фейсбук-сторінки Іванка Берези

Перед тим техніку обстежили вибухотехніки.

Розбитий російський танк, який з’явився у центрі Волочиська декілька днів тому та викликав бурхливу реакцію мешканців міста в соцмережах, прибрали. Зникла військова техніка з площі учора ввечері, 1 червня. Чи обстежили військовий трофей вибухотехніки на безпечність та чи відомо, куди він подівся, сайт «Є» поцікавився у Волочиській міській раді.

Міський голова Волочиської міської територіальної громади Костянтин Черниченко каже, що ані появи цього воєнного трофею, ані його зникнення міська рада не ініціювала жодним чином. Про те, чи перебуває танк все ще на території громади, каже, йому про це не відомо і, власне, не в його компетенції було б розголошувати таку інформацію.

«Наразі мені не відомо про місце перебування цієї техніки на території громади, - зазначив він. – Взагалі, це питання, яке в умовах воєнного стану, ми не в компетенції обговорювати. Питання пересування військової техніки територією країни – у віданні Збройних сил України».

Розбитий танк у центрі Волочиська перебував добу. Оскільки до нього був відкритий доступ мешканцям, учора його обстежили вибухотехніки. В інформаційному відділі сайту «Є» повідомили, що вибухонебезпечних предметів у ворожій техніці не виявили.

Читайте також: Декомунізація на Хмельниччині: пам’ятник Суворову не можуть демонтувати через дефіцит пального

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую