ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ізяславська міськрада повідомила про загибель на війні Івана Тимощука

Суспільство 2914
Церемонія прощання та поховання 34-річного Івана Тимощука відбудеться 13 червня на Ізяславщині
Церемонія прощання та поховання 34-річного Івана Тимощука відбудеться 13 червня на Ізяславщині. Фото: denzadnem.com.ua

Йому було 34 роки.

 Сьогодні, 12 червня, стало відомо про ще одного загиблого у війні з російськими окупантами. «Під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області загинув наш оборонець-доброволець, наш воїн - старший сержант Тимощук Іван Петрович з села Радошівка. Боєць до кінця з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок», - повідомили в Ізяславській міській раді.

Церемонія прощання та поховання 34-річного Івана Тимощука відбудеться 13 червня у рідному селі Радошівка.
«Орієнтовно о 10:00 год. через місто Ізяслав по вулицях М.Микитюка, Шевченка, Козацька, Незалежності до села будуть вести тіло загиблого воїна. Маємо надію, що усі небайдужі громадяни зустрінуть полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою», - йдеться в повідомленні міської ради.

Нагадаємо, нині у двох громадах Хмельниччини провели в останню путь загиблих Героїв Олександра Кузяка та Олександра Корчинського. А завтра, 13 червня, на Красилівщині прощатимуться з Миколою Бойком. Через це у Красилівській громаді оголошений День жалоби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую