ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кохай, мрій і радій без наркотиків: у Хмельницькому замалювали рекламу заборонених речовин

Суспільство 1534 1
Замість реклами наркотиків з
Замість реклами наркотиків з'явилися патріотичні й мотиваційна малюнки. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Акцію присвятили Міжнародному дню боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків.

У Хмельницькому правоохоронці спільно з місцевими активістами та молоддю замалювали низку адрес телеграм-каналів, на яких продаються наркотики. Замість них на будинках з’явилися патріотичні малюнки й мотиваційні написи. Свою акцію вони присвятили Міжнародному дню боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків, який відзначають 26 червня.

За інформацією сектора комунікації поліції Хмельницької області, до акції долучилися працівники Хмельницького райуправління поліції, управління боротьби з наркозлочинністю, члени осередку Міжнародної антинаркотичної асоціації та студенти-живописці Вищого професійного училища №25.

«Озброївшись фарбами, вони замалювали написи з адресами телеграм-каналів з продажу наркотиків. Поверх них з’явилися картини зі зображенням квітів і тварин, патріотичні й мотиваційні написи. Наприклад, «Кохай!», «Мрій!», «Радій!», — розповіли співробітники поліції.

Читайте також: Суд відправив за ґрати волочиського рецидивіста, який крав дитячі велосипеди

Коментарі:

Віталій Українець 26.06.2022 11:54

За рекламу має бути передбачена також кримінальна відповідальність!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую