ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Церква на Старосинявщині покинула московський патріархат

Суспільство 1932
Парафіяни на Старосинявщині в Пасічній вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України
Парафіяни на Старосинявщині в Пасічній вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України. Фото: з фейсбук-сторінки Олександра Чорнієвича

Присутні на зборах релігійної громади одностайно підтримали перехід з упц мп до помісної Православної Церкви України.

Услід за низкою храмів на Хмельниччині про вихід з підпорядкування російської православної церкви заявила ще одна релігійна громада. На Старосинявщині днями відбулися збори релігійної організації церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці села Пасічна, на яких присутні парафіяни вирішили вийти з рпц та приєднатися до Православної церкви України. Про це повідомив голова Хмельницької районної адміністрації Олександр Чорнієвич.

«Відбулися збори релігійної організації церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці села Пасічна Старосинявської ТГ. Присутні на зборах одноголосно підтримали зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях релігійної організації з упц мп до помісної Православної Церкви України. Дякую присутнім за чітку позицію. Духовна Незалежність від росії має значення», - на своїй сторінці в Фейсбуці написав Олександр Чорнієвич.

Нагадаємо, нова хвиля переході релігійних громад з московського патріархату до ПЦУ розпочалася з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Додамо, що у Хмельницькому в церков московського патріархату заберуть можливість користуватися землею громади. Таке рішення прийняли депутати під час сесії міської ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую