ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Віталій Портников: путін не хоче керувати жодним утворенням, у якому не буде України

Суспільство 1067
Він вважає, що Заходу від росії нічого не загрожує, адже вона не буде воювати із країнами, які входять до НАТО
Він вважає, що Заходу від росії нічого не загрожує, адже вона не буде воювати із країнами, які входять до НАТО. Фото: www.5.ua

На думку публіциста, президент рф хоче збільшити свою велич.

Віталій Портников зазначає, що путін хоче бути президентом не азійської, а європейської країни. Це одна з причин, чому він поставив за мету приєднати Україну до росії. Про це Портников розповів в інтерв’ю на ютуб-каналі Дмитра Чекалкіна.

Також він називає росію територіальною імперією, яка вимірюється не кількістю населення, а кількістю території. Саме тому путіну потрібно захопити Україну. І саме тому російські війська без упину стріляють по цивільних об’єктах та вбивають мирних мешканців. Населення України для них немає значення: «Чим більше території — тим більше величі. Це їхній менталітет», - додає Віталій Портников.

Він називає війну в Україні боротьбою між демократією і авторитаризмом і висловлює думку, що боротьба з росією має вирішитися на полі бою: «З перших днів цієї війни я казав, що в будь-якому разі все вирішиться виключно на полі бою. Не буде ніяких мирних перемовин, домовленостей. Якщо залишиться той режим, який є в росії, то після припинення бойових дій, вони розпочнуться знову».

Також в інтерв’ю Віталій Портников висловлює думку та відповідає на питання, які стосуються й інших важливих тем. Зокрема, щодо підтримки України Заходом, плану росії щодо знищення України, чи дійсно країни ЄС бояться перемоги України, членства нашої країни в ЄС, стосунків України з Америкою.

Віталій Портников - український публіцист, письменник і журналіст, оглядач Радіо Свобода, автор аналітичних статей на політичну та історичну тематику.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую