ye-logo.v1.2

У Ярмолинцях попрощалися з воїном, який загинув під Лисичанськом

Суспільство 4537
Володимир Сова-Лісовець отримав смертельне поранення під час ворожого обстрілу
Володимир Сова-Лісовець отримав смертельне поранення під час ворожого обстрілу. Фото: з фейсбук-сторінки Містечко Ярмолинці

Володимиру Сові-Лісовцю президент посмертно надав орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Сьогодні, 2 липня, у центральній площі Ямелинець сотні місцевих жителів провели в останню путь полеглого захисника України — 33-річного сержанта Володимира Сову-Лісовця. Герой загину за кілька днів до цього внаслідок ворожого обстрілу в Луганській області. Про це розповіли представники Ярмолинецької територіальної громади.

За їх словами, ярмолинчанин Володимир Сова-Лісовець народився в 1989 році. У цьому селищі він виріс і навчався у школі №2. Після початку російсько-української війни він пішов добровольцем на фронт і з 2015 року за контрактом служив у лавах Збройних Сил України.

А після масштабного вторгнення російських окупантів Володимир Сова-Лісовець разом з побратимами виконував бойові завдання у Києві та Бучі, на Донеччині й Луганщині. В останній під Лисичанськом 30 червня Герой потрапив під ворожий обстріл. Як наслідок, отримав смертельне поранення.

Володимир Сова-Лісовець боронив Україну від самого початку російсько-української війни. Фото: з фейсбуку Ярмолинецької ОТГ

Володимир Сова-Лісовець боронив Україну від самого початку російсько-української війни. Фото: з фейсбуку Ярмолинецької ОТГ

Під час церемонії прощання з Володимиром Совою-Лісовцем було оголошено про його посмертне нагородження сержанта Володимира Сову-Лісовця відзнакою президента України. Володимир Зеленський надав йому орден «За мужність» ІІІ ступеня.

«Володимир був гордістю полку. А в родинному колі — світлою та чуйною людиною. Люблячий чоловік і батько для дружини й 9-річної доньки. Міцне плече та підтримка для матері, брата та сестри», — розповіли у Ярмолинецькій територіальній громаді.

Місцем останнього спочинку воїна стала Алея слави на новому кладовищі у Ярмолинцях. Співчуваємо рідним і близьким полеглого захисника України.

Читайте також: Втрати ворога станом на ранок 2 липня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую