ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У центрі соціального обслуговування в Богданівцях облаштують житло для переселенців

Суспільство 1749
Для переселенців облаштовують приміщення за містом
Для переселенців облаштовують приміщення за містом. Фото: з аррхіву

Наразі тут вже мешкає одна родина переселенців.

Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування планує провести капітальний ремонт приміщень для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Приміщення будуть облаштовані в будівлі центру в селищі Богданівці, неподалік Хмельницького. Орієнтовна вартість робіт - 126 тисяч гривень. В технічному завданні вказано, що планується зробити опалення, водопровід, прочистити каналізацію, встановити жалюзі та зробити благоустрій території.

Як розповів сайту “Є” Дмитро Старцун, директор центру, вже зараз тут мешкає одна родина переселенців. Після проведення ремонтних робіт в приміщенні центру зможуть жити до десяти переселенців. Окрім спальні та ванної кімнати тут також є кухня для приготування їжі.

Ремонтні роботи мають завершити до кінця серпня.

За даними пресслужби міськради, Хмельницький став прихистком для 185 тисяч переселенців, 42 тисячі осіб залишилися в межах громади.

Раніше сайт “Є” писав, що на території села Плужне Шепетівського району колишнє приміщення стаціонару лікарні переобладнають під гуртожиток для тимчасових переселенців.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую