ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Антонінах діти на власному «блокпосту» зібрали для ЗСУ 4 тисячі гривень

Суспільство 1581
Кошти діти передали місцевим волонтерам, аби надалі придбати для необхідні речі для воїнів, які захищають Україну
Кошти діти передали місцевим волонтерам, аби надалі придбати для необхідні речі для воїнів, які захищають Україну. Фото: зі сторінки Антонінської громади у фейсбуці

Діти зупиняють авто, зустрічають патріотичними гаслами, натомість отримують благодійні внески.

Юні мешканці селища Антоніни, що на Красилівщині, зібрали для Збройних сил України понад 4 тисячі гривень. Для цього вони організували імпровізований блокпост, повідомляють в Антонінській громаді.

«Четверо дітей місцевих жителів вирішили зробити свій внесок до великої перемоги. Неподалік Антонінської амбулаторії, вони влаштували імпровізований блокпост. Зупиняють авто, зустрічають патріотичними гаслами, натомість отримують благодійні внески. Таким чином майже за 3 дні маленьким захисникам вдалося зібрати 4 тисячі 300 гривень», - розповіли в громаді.

Зазначають, що кошти діти передали місцевим волонтерам, аби надалі придбати для необхідні речі для воїнів, які захищають Україну.

Керівництво Антонінської селищної ради висловлює щиру вдячність маленьким помічникам Кондратюку Іллі, Барташуку Іллі, Клімчуку Максиму та Бакутову Станіславу. «Ми усі пишаємось вашим вчинком та підтримуємо ваше починання. З таким захистом нас ніколи не здолати!», - кажуть в громаді.

Читайте також: Леся Нікітюк, Melovin, Tayanna, Tember Blanche, Roxolana: підбірка нових українських пісень за тиждень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую