ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

Матір та бабуся хотіли продати дитину

Суспільство 2361 1

В одному з сіл Старосинявського району працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України в Хмельницькій області спільно зі співробітниками місцевого райвідділу міліції затримали 25-річну жінку та її 44-річну матір, яких підозрюють у спробі продати власне чадо.

За хлопчика, якому ще не виповнилося й двох років, продавці хотіли отримати 50 тисяч гривень, але покупці почали торгуватися і збили ціну до 40 тисяч.

«Бабуся хлопчика, яка була ініціатором продажу дитини, пояснює свій вчинок матеріальною скрутою, з якої вже давно не може вибратися її сім’я, адже ні вона, ні її чоловік, ніде не працюють, перебиваються випадковими заробітками, а «на шиї» у них четверо неповнолітніх дітей та старша дочка зі своїми дітьми, яких вона виховує без батька», - розповіла інспектор ВГЗ УМВС у Хмельницькій області Катерина Шуприган.

За словами ж матері сімейства, вона вирішила хоч трохи полегшити собі та старшій дочці життя, відселивши її в окремий будинок. Але де взяти стільки грошей? Підказав телевізор: якось вона краєм ока побачила сюжет про торгівлю дітьми, і він відклався їй у пам’яті, а потім став моделлю для власних дій.

Дочку ж переконала, що та самостійно двох дітей не потягне. Заспокоювала, що хлопчик ще зовсім маленький й однаково нічого не пам’ятатиме.

«Потенційним покупцям турботлива бабуся поставила єдину умову — тільки не на органи! А на додачу до дитини запропонувала купити в неї ще старовинну бронзову статуетку, яку вона нібито викопала в себе на городі. Ціну склала неспівмірно високу, порівняно із вартістю власного онука, — 50 тисяч доларів», - продовжує Катерина Шуприган.

Правоохоронці затримали жінок під час передачі дитини та перерахунку грошей. Хлопчика одразу ж доправили в дитяче відділення Старосинявської центральної районної лікарні для повного обстеження, а його мати та бабусю затримали. Наразі проти обох жінок порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 149 «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.
 

Коментарі:

Ярина 03.08.2011 09:56

блін, оц е жестяк. а ж не віриться! 

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую