ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В боях за Бахмут загинув Олександр Попов з Кам’янця-Подільського

Суспільство 2523
Олександр Попов повернувся захищати Україну навіть після важкого поранення та довгого лікування
Олександр Попов повернувся захищати Україну навіть після важкого поранення та довгого лікування. Фото: з фейсбуку 2-го окремого батальйону ДУК ПС

Він боронив Україну від окупантів з 2014 року.

Хмельниччина втратила ще одного захисника. В боях за Бахмут Донецької області загинув 41-ріний Олександр Попов на псевдо «Дракон», який був родом з Кам’янця-Подільського. Трагічну звістку про загибель побратима сьогодні, 6 серпня, повідомили представники 2-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Олександр Попов пішов боронити країну від російських загарбників у 2014 році — після завершення Революції Гідності. Своє рішення він пояснював просто — ворога потрібно було зупинити. У 2016 році на Донеччині Олександр Попов отримав важке поранення. Йому довелося пройти довгий шлях лікування та реабілітації.

Попри це Герой знову пішов захищати Україну. На жаль, тепер Олександр Попов загинув у боях за Бахмут.

«Повідомляти такі новини завжди важко, бо не існує адекватних слів, щоб висловити нашу втрату і передати співчуття рідним і близьким. Але всім, хто знав Дракона особисто жодні слова й пояснення не потрібні — ми втратили більше ніж бійця з нереальним бойовим досвідом і легендарною харизмою. Разом з Сашком у нас вирвали шматок радості та світла, які так рідко зустрічаються на війні, але ворог замість них отримає нашу лють», — зазначили представники 2-го окремого батальйону ДУК ПС.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого Героя.

Читайте також: «Він дуже любив життя»: у Хмельницькому попрощалися з Героєм Віталієм Лозою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую