ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському попрощалися з загиблим 26-річним захисником

Суспільство 1893
Героя похоронили сьогодні, 8 серпня
Героя похоронили сьогодні, 8 серпня. Фото: з фейсбука

В останню путь провели Георгія Антохова-Хлібороба.

Сьогодні, 8 серпня, у Кам’янці-Подільському попрощалися зі старшим сержантом Георгієм Антоховим-Хліборобом. Чоловік загинув, захищаючи Україну від окупантів, у Соледарі на Донеччині. Про смерть 26-річного Героя стало відомо четвертого серпня.

«Георгій Антохов-Хлібороб – ще один Герой із тисяч безстрашних, хоробрих воїнів, чиє життя забрали російські окупанти. Йому було всього 26. Ще стільки міг би зробити для своєї країни, ще стільки любити, усміхатися, жити... – написав повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко. – Сьогодні в громаді - День жалоби у пам'ять про Георгія. Не знайти слів, які б полегшили біль рідних і близьких. Вічна слава Тобі, захиснику! Помстимося за Тебе і всіх, хто поліг у цій клятій війні».

Додамо, вчора стало відомо, що на війні загинув Володимир Ла­кей із Шепетівщини. У 2016 році захисник був нагороджений відзнакою «За участь в антитерористичній операції».

Захисник загинув на Донеччині.

Молодого Героя поховали в рідному місті.

Георгію Антохову-Хліборобу було 26 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую