ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Шепетівщині поховали загиблого на війні військовослужбовця Володимира Лакея

Суспільство 1140
Співчуваємо рідним і близьким загиблого..
Співчуваємо рідним і близьким загиблого... Фото: з фейсбука

Чоловік поліг, захищаючи Україну.

Сьогодні, 9 серпня, в селі Судилків, що на Шепетівщині прощалися з Лакеєм Володимиром Іллічем, який загинув під час виконання бойового завдання.

За повідомленням Шепетівської районної державної адміністрації, розділити горе з сім’єю загиблого Героя прийшло багато небайдужих людей — військові побратими, духовенство, односельчани, представники влади. Живим коридором, прихиливши коліно, громада вшанувала полеглого воїна.

Як розповідають про захисника, Володимир Лакей народився 8 квітня 1979 року у селі Судилків. З 2015 року він був військовослужбовцем Збройних сил України, брав участь в АТО на сході України. У 2016 році його нагородили відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

«Загибель кожного нашого військового, який самовіддано боронить кордони України, – це нестерпний біль, який не затихне з плином часу. Ми завжди будемо пам’ятати і дякувати кожному нашому Герою», - йдеться у повідомленні РДА.

Нагадаємо, на Донеччині загинув захисник з Кам’янеччини, житель села Жабинці Василь Передерко.

У Володимира залишилися мама, дружина та двоє дітей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую