ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Помер лікар Хмельницького міського перинатального центру Олександр Галайко

Суспільство 15943
Співчуваємо рідним і близьким Олександр Галайка..
Співчуваємо рідним і близьким Олександр Галайка... Фото: hmpc.com.ua

Чоловік був лікарем з ультразвукової діагностики, завідувачем відділення.

Вчора, 9 серпня, не стало лікаря, завідувача відділення пренатальної діагностики (УЗД) Хмельницького міського перинатального центру Олександра Галайка. Йому було 66 років, з яких 41 рік він присвятив медичній справі.

У медзакладі про нього розповідають, як про досвідченого фахівця; людину, яка все своє життя була віддана лікарській справі та служінню людям. За словами старшої медичної сестри Ірини Кузьмук, Олександр Галайко майже до останнього працював.

«Він створив відділення пренатальної діагностики (УЗД). До цього працював акушером-гінекологом в пологовому залі. Має більше 40 років трудового стажу. Я пропрацювала з ним 25 років. Нещодавно він пішов на лікарняний, потім відпустка, а тепер його не стало», - говорить Ірина Кузьмук.

Поховають лікаря у Хмельницькому. В нього залишилася дружина, син, внук.

«Світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть», - зазначають у перинатальному центрі та у скорботний час вислювлюють щирі співчуття рідним Олександра Галайка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую