ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Красилові випускникам, які отримали 200 балів на тестуванні, вручили премії

Суспільство 959
Випускникам, які отримали 200 балів з мультимедійного тесту, вручили по 10 тисяч гривень
Випускникам, які отримали 200 балів з мультимедійного тесту, вручили по 10 тисяч гривень. Фото: Красилівська міська рада

Діти отримали по 10 тисяч гривень від міської ради.

У Красилові грошовими преміями відзначили випускників шкіл громади, які отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тестуванні. Як повідомляють в Красилівській міській раді, грошові винагороди отримали п’ятеро випускників.

«Ми хочемо показати для нашої громади нашу особливу гордість – наших випускників, які отримали максимальні бали на національному мультипредметному тестуванні. З великою приємністю вручаю цей перший зароблений вами капітал для того, щоб ви й надалі рухались до своїх вершин», - зазначила очільниця громади Ніла Островська.

За старання та здобутки міським головою вручено сертифікати на суму 10 тисяч гривень Мар’яні Дударчук (200 балів з математики), Віталію Стецюку (200 балів з історії України), Дар’ї Долинній (200 балів з історії України), Олегу Черних (200 балів з математики). Марія Петлюк отримала подвійний сертифікат на суму 20 тисяч гривень за набраний максимум одразу із двох предметів - української мови та математики.

Читайте також: У Хмельницькому хочуть збудувати нову школу на майже півтори тисячі учнів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую