ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Хто, як не я?»: на Ярмолинеччині попрощалися з Андрієм Оробчуком

Суспільство 856
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: Ярмолинецької територіальної громади

Сотні людей проводили в останню путь захисника України.

Сьогодні, 18 серпня, Ярмолинеччина прощалася із загиблим Героєм, українським захисником Андрієм Оробчуком. Як повідомляють у Ярмолинецькі громаді, сотні людей прийшли на площу, аби спільно помолитися за спокій душі полеглого земляка, розділити з рідними і близькими воїна та його односельцями їхній біль та скорботу.

Андрій Оробчук 1990 року народження. Чоловік був родом із села Косогірки. Там минуло його дитинство і шкільні роки.

«Далі хлопець пішов на навчання у Хмельницький професійний будівельний ліцей. Роботи на будівництві, облаштування криниць – Андрій брався за роботу будь-якої складності і все у нього виходило, - розповідають про захисника. - 2016 року юнак вирішив приєднатися до лав Збройних сил України. Підписав контракт і був направлений на службу в зону АТО, служив у складі 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Після трьох років служби повернувся до рідного села. Вів господарство з дружиною, допомагав в усьому батькам».

Чоловік загинув на Донеччині.

Коли у лютому цього року російські війська розпочали повномасштабний наступ на Україну, Андрій Оробчук був серед тих, хто вже наступного дня добровільно прийшов до військкомату, щоб зі зброєю в руках захищати Батьківщину.

«Андрій боронив Україну на Донеччині. Ворог будь-що прагне окупувати всю Донецьку область. Українські захисники б’ються за кожен клаптик рідної землі, відвойовують окуповані території. В одному зі звільнених населених пунктів 12 серпня під час виконання бойового завдання Андрій Оробчук загинув», - розповідають у громаді.

У воїна залишилися мати, дружина та сестра, родина якої активно займається волонтерською діяльністю задля підтримки ЗСУ.

Додамо, також стало відомо, що на війні загинули захисники з Городоччини, Шепетівщини та Кам’янеччини.

У воїна залишилися мати, дружина та сестра.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую