ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Почесними громадянами Хмельницького стали 94 загиблих воїнів

Суспільство 926
Відзнаки вручать рідним полеглих Героїв
Відзнаки вручать рідним полеглих Героїв. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

Міський голова вручить відзнаки їхнім рідним.

Сьогодні, 23 вересня, депутати Хмельницької міськради надали звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» для 94 місцевих Героїв. Усі вони загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Ці нагороди вручать їхнім рідним в межах відзначення Дня міста.

За словами міського голови Олександра Симчишина, цьогоріч вирішили не розглядати кандидатів, яких зазвичай подають підприємства та організації. Натомість міськрада надала почесне звання хмельничанам, які загнули на війні з російськими окупантами. Таким чином 94 воїни посмертно стали почесними громадянами міста.

«Ми одноголосно підтримуватимемо такі рішення. Бо це хлопці, які захищали кожного з нас. І заради України вони, на жаль, віддали свої життя», — зазначив Олександр Симчишин.

Він вручить почесні звання рідним полеглих хмельничан 24 вересня в межах відзначення Дня міста. Також вони отримають одноразову грошову виплату. Загальна сума — 15 мільйонів 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, впродовж 24-25 вересня Хмельницький відзначатиме 591-у річницю від дати першої писемної згадки.

Також нагадаємо, що минулого року почесними громадянами міста стали двоє хмельничан. Зокрема, Анатолій Молотай — заслужений артист України, художній керівник і головний диригент Національного президентського оркестру. Також почесне звання надали полеглому захиснику України Віктору Пасєці.

Читайте також: У Хмельницькому знову влаштують продовольчий ярмарок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую