ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на завтра – 26 вересня на Хмельниччину повернуться дощі

Суспільство 3501
Погоду на Хмельниччині зумовлять атмосферні фронти
Погоду на Хмельниччині зумовлять атмосферні фронти. Фото: з архіву

Температура повітря удень – до 15-ти градусів тепла.

У понеділок, 26 вересня, на Хмельниччині знову можливі локальні дощі. Таку погоду на завтра прогнозують синоптики Українського гідрометцентру. Щоправда, температура повітря буде вдень дещо комфортнішою – до +15 градусів, уночі 7-9 градусів тепла.

Метеоресурс «Синоптик» на понеділок також прогнозує опади. За прогнозом «Синоптика», хмарна погода протримається увесь день. У другій половині дня очікується дощ, який йтиме до самого вечора.

У понеділок Україна опиниться між двома атмосферними утвореннями - антициклоном Стефаном над східним Чорномор'ям та циклоном Стефанією над Скандинавією. Про це у своєму прогнозі зазначає синоптиця Наталка Діденко.

«26-го вересня атмосферні фронти зумовлять у більшості областей періодичні дощі. Вітер в Україні завтра очікується південно-західним, невеликим або помірним. Щодо температури, то продовж дня передбачається +13+18 градусів», - зазначає Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую