ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Звільнений з полону захисник Маріуполя приїхав на присягу до сина у Хмельницький

Суспільство 2571
З російського полону – на військову присягу сина
З російського полону – на військову присягу сина. Фото: скрін з відео

Прикордонник зробив сюрприз своєму сину, який теж вирішив стати офіцером.

У суботу, 24 вересня, у Хмльницькому першокурсники Національної академії Державної прикордонної служби склали Військову присягу. Майбутні офіцери-прикордонники присягнули сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

Цьогорічна присяга стала важливою подією для курсантів та їхніх батьків, адже рішення стати офіцером у такий непростий для країни час може прийняти не кожен. Особливо емоційною присяга виявилася для курсанта Кучера – його приїхав привітати батько, який повернувся з російського полону.

«За батьковим прикладом, курсант Кучер вступив до прикордонної академії, й сьогодні присягнув на вірність Українському народові. Про те, що на цю подію зможе приїхати батько, щойно визволений з російського полону, хлопець і гадки не мав. Звільнений прикордонник Ігор Кучер приїхав привітати сина прямо до академії», - йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, 21 вересня з російського полону повернулося 215 захисників України. З-поміж них восьмеро захисників і одна захисниця є жителями Хмельниччини. Відомо, що серед них є воїн полку «Азов» хмельничанин Богдан Годованюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую