ye-logo.v1.2

В Україні російські обстріли продовжують забирати дитячі життя

Суспільство 1025
Внаслідок розстрілу колони автомобілів поблизу Курилівки загинули 13 дітей і вагітна жінка
Внаслідок розстрілу колони автомобілів поблизу Курилівки загинули 13 дітей і вагітна жінка. Фото: з фейсбуку СБУ

Кількість загиблих зросла до 416 дітей, але, на жаль, ця цифра не остаточна.

Станом на 3 жовтня від російської агресії постраждали понад 1 тисяча 200 дітей в різних областях України. Найбільше — на Донеччині та Харківщині. Зокрема, кількість загиблих зросла до 416 дітей. Стало відомо про ще кілька смертей неповнолітніх. Подробиці розповіли представники Офісу генерального прокурора.

За їх інформацією, через російських окупантів 416 дітей загинули та понад 784 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Найбільше неповнолітніх постраждало у Донецькій області — 403, Харківській — 249, Київській — 116, Миколаївській — 75, Чернігівській — 68, Луганській — 64, Херсонській — 57, Запорізькій — 50 та Дніпропетровській — 29. Однак ці цифри не остаточні, адже триває робота з їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

«Стало відомо про загибель 30 вересня у Донецькій області дитини внаслідок осколкового поранення. Також стало відомо, що 23 березня внаслідок обстрілів ворогом Ізюмського району Харківської області загинули троє дітей віком від 13 до 14 років», — зазначили в Офісі генпрокурора.

Також нагадаємо, що попередньо 25 вересня поблизу села Курилівка Куп’янського району, що на Харківщині, окупанти розстріляли колону з шести автомобілів. Як наслідок, загинули 24 людини. З-поміж них — 13 дітей і вагітна жінка.

Співробітники генпрокуратури додають, що російські бомбардування та обстріли пошкодили 2 тисячі 562 навчальних закладів. Зокрема, 295 були повністю зруйновані.

Читайте також: Захисники України знищують техніку окупантів: втрати ворога на ранок 3 жовтня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую