ye-logo.v1.2

На Ізяславщині поховали Олександра Васильчука, який загинув на Херсонщині

Суспільство 2028
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: Ізяславської міської ради

Чоловік з 2015 року захищав Україну від ворогів.

Ізяславщина вкотре проводжала в останню путь свого Героя. Вчора, 6 жовтня, в селі Щурівчики поховали 43-річного сержанта, командира мотопіхотного відділення Васильчука Олександра Сергійовича. Героїчна смерть застала бійця на Херсонщині другого жовтня.

Як розповідають у пресслужбі Ізяславської міської ради, Олександр свідомо обрав для себе не простий шлях воїна-захисника. У 2015 році він пішов захищати Україну та її народ, за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини. Вірний військовій присязі, з честю і гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок.

«Шостого жовтня увечері траурний кортеж прибув на малу батьківщину воїна — до рідного дому в селі Щурівчики, щедро встеливши останню дорогу Олександра осінніми квітами та свічками, омивши її рясними, щирими сльозами. Здавалось, кожен житель Ізяславщини став до живого коридору, прихиливши коліно, аби віддати останню шану новітньому Герою, - йдеться у повідомленні. - Гіркотою і болем був сповнений день сьомого жовтня – для всіх мешканців громади, а насамперед для рідних, близьких, друзів, односельців, знайомих загиблого, які прийшли провести його в останню путь».

Місцем вічного спочинку Героя стало місцеве кладовище села Щурівчики, де востаннє йому віддали військові почесті.

Додамо, також 6 жовтня в Ізяславі провели в останню дорогу 35-річного молодшого сержанта, бойового медика гірсько-штурмового взводу Мосьпака Юрія Віталійовича.

Поховали захисника у рідному селі.

Рідним захисника вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з його домовини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую