ye-logo.v1.2

Першокурсники евакуйованого на Хмельниччину Кадетського корпусу присягнули на вірність Україні

Суспільство 6205
У вересні на навчання зарахували 75 ліцеїстів з різних областей
У вересні на навчання зарахували 75 ліцеїстів з різних областей. Фото: Хмельницької ОВА

Через ворожі обстріли корпуси навчального закладу зазнали руйнувань.

До початку масштабної війни Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені Івана Герасимовича Харитоненка діяв у Сумах. Однак через ворожі обстріли заклад передислокували у Хмельницьку область, де він відновив роботу. Й вчора, 14 жовтня, присягу на вірність України склали 75 першокурсників.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної військової адміністрації, Кадетський корпус пережив один з найскладніших у своїй історії рік. Обстріли рашистів, руйнування навчальних корпусів, евакуацію та подальшу передислокацію на Хмельниччину.

Однак навчальний заклад продовжує працювати й розвиватися. У вересні на навчання зарахували 75 ліцеїстів з різних областей України. У присутності старших побратимів, командирів і рідних вони присягнули на вірність Україні.

Голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій привітав першокурсників і подякував їхнім батькам та рідним за те, що виховали патріотів.

«Я б дуже хотів, щоб ці слова, які ви сказали сьогодні, назавжди викарбувалися в ваших серцях. 24 лютого ворог відкрито заявив про свої наміри стерти нас з лиця землі. Наші воїни пліч-о-пліч успішно протистоять цій підступній навалі, б’ючи ворога на усіх фронтах та не шкодуючи ні здоров’я, ні життя. Тому зараз ваше рішення стати до лав прикордонників, мужність та героїзм які під час виконання бойових завдань є прикладом самовідданого служіння Україні та вірності обов’язку – це відважний крок справжнього патріота», — наголосив Сергій Гамалій.

Під час урочистостей посадовець вручив почесні відзнаки обласної військової адміністрації представникам викладацького складу ліцею.

Читайте також: Зенітному ракетному полку з Хмельниччини Зеленський присвоїв почесне найменування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую