ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні від кулі снайпера загинув солдат з Волочиська Василь Василенко

Суспільство 1621
Василь Василенко загинув під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку
Василь Василенко загинув під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. Фото: зі сторінки Волочиської міської ради у фейсбуці

Він пішов добровольцем на фронт з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

У Волочиську повідомляють про загибель захисника України – солдата Василя Василенка, який загинув у боях на Херсонському напрямку. Він пішов добровольцем на фронт з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України, повідомляють у Волочиській міській раді.

«Маємо гірку втрату. Під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку, від кулі снайпера загинув наш земляк, солдат Василенко Василь Васильович», - повідомили у Волочиській міській раді.

Василь Василенко народився 19 квітня 1975 року, закінчив Кривачинецьку загальноосвітню школу, Волочиське професійно-технічне училище. Проходив строкову службу в лавах ЗСУ. Останні роки був приватним підприємцем.

«Ще в 2014 році Василь хотів стати на захист України, та не пройшов за станом здоров’я. На початку війни, 25 лютого, пішов добровольцем на фронт, щоб захистити найважливіше - свою сім’ю. Воював під Балаклією, звільняв Куп’янськ», - кажуть в міській раді.

Вічна пам’ять Героєві…

Нагадаємо, у Хмельницькому районі поховали захисника України Юрія Пододименка, який загинув у бою з російськими загарбниками, захищаючи Україну.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую