ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Електропостачання в Хмельницькому – увечері ймовірні аварійні відключення

Суспільство 2949
Хмельничан просять не користуватися енергоємним обладнанням і вмикати техніку почергово
Хмельничан просять не користуватися енергоємним обладнанням і вмикати техніку почергово. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельницький знову зі струмом, але заживлення споживачів ще триває.

Аварію на високовольтній лінії, яка забезпечує частину міста резервним живленням, усунули. Як повідомив міський голова Олександр Симчишин, станом на 17-ту годину в місті заживлено понад 85% споживачів.

«Роботи із заживлення решти споживачів тривають. На жаль, заживити всіх сьогодні дуже складно. Критична інфраструктура працює вся повністю», - зазначив він.

Паралельно тривають відновлювальні та ремонтні роботи на основному об’єкті енергопостачання. Працють енергетики, комунальники, рятувальники.

Хмельничан попереджають, що ввечері можливі суттєві перепади напруги і аварійні відключення. Тому закликають усіх споживачів максимально обмежити споживання електроенергії в період з 18:00 до 22:00 і завтра вранці з 7:00 до 10:00.

Як повідомляють в «Хмельницькобленерго», енергетикам вдалося усунути наслідки сьогоднішнього аварійного відключення високовольтної електромережі.

«Але до частини споживачів було ще й запроваджено обмеження споживання електричної енергії, обмеження споживання потужності та графіки аварійних відключень, згідно з вказівкою НЕК «Укренерго». Це вимушений, але вкрай потрібний процес. Наслідки рашиських атак не просто подолати, енергосистема потребує стабілізації та зменшення дефіциту електричної енергії», - йдеться у повідомленні.

У разі суттєвого зростання споживання електричної енергії у вечірні години, цілком ймовірне запровадження аварійних відключень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую