ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Який дохід за сезон принесло оновлене колесо огляду в Хмельницькому

Суспільство 4278
Атракціон виявився популярним серед відвідувачів
Атракціон виявився популярним серед відвідувачів. Фото: ілюстративне з архіву

За пів року експлуатації атракціон повернув більше половини суми, витраченої на його реконструкцію.

Оновлене колесо огляду в парку Чекмана в Хмельницькому розпочало працювати від травня цього року. По закінченні жовтня у департаменті інфраструктури міста вирішили підвести підсумки його роботи за пів року.

Як повідомив заступник міського голови Василь Новачок, за шість місяців атракціон прийняв майже 45 тисяч відвідувачів.

«За цей час він приніс доходу комунальному підприємству 2 мільйони 200 тисяч гривень, що більше, ніж 50% витрачених на реконструкцію коштів у попередні роки», - написав посадовець.

Додамо, також торік у хмельницькому парку імені Михайла Чекмана розпочали реконструкцію ділянки поблизу колеса огляду. Підрядники розрівняли поверхню, встановили бордюри, спорудили великі цементні кола, які в майбутньому мають стати лавами. Загальна вартість об’єкта, згідно з договором, становила 9 мільйонів гривень.

Частину грошей на роботи виділили минулого року, цьогоріч реконструкцію планували продовжити. Однак через війну фінансування об’єкта призупинено. Тож із виконаних робіт у 2022 – укладення тротуарної плитки на території біля відновленого колеса огляду.

Натомість нову вбиральню поруч, як і планувалося, встановлять. Нині підрядники працюють над її облаштуванням. Як раніше писав сайт «Є», початково туалет мав бути оздоблений дзеркальним фасадом, як і вбиральня, відкрита в парку минулої осені. Тепер рішення змінили.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую