ye-logo.v1.2

Відпочинкова зона біля колеса огляду: які зміни готують в парку Чекмана

Суспільство 3042
У парку Чекмана біля оновленого колеса огляду встановлять туалет
У парку Чекмана біля оновленого колеса огляду встановлять туалет. Фото: автора

Незабаром у парку з’явиться нова вбиральня. Цього разу від дзеркального фасаду вирішили відмовитися.

Торік у хмельницькому парку імені Михайла Чекмана розпочали реконструкцію ділянки поблизу колеса огляду. Підрядники розрівняли поверхню, встановили бордюри, спорудили великі цементні кола, які в майбутньому мають стати лавами. Загальна вартість об’єкта, згідно з договором, становила 9 мільйонів гривень.

Частину грошей на роботи виділили минулого року, цьогоріч реконструкцію планували продовжити. Однак через війну фінансування об’єкта призупинено. Тож із виконаних робіт у 2022 – укладення тротуарної плитки на території біля відновленого колеса огляду.

Натомість нову вбиральню поруч, як і планувалося, встановлять. Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Василь Новачок, запрацювати вона може до кінця вересня. Початково туалет мав бути оздоблений дзеркальним фасадом, як і вбиральня, відкрита в парку минулої осені. Тепер рішення змінили.

«Це буде модульна кабінка дуже схожа на ту, яка є дзеркальною. Але без дзеркального оздоблення фасаду. Наразі витрачати гроші на дзеркала не бачимо особливого сенсу. Модульна вбиральня виготовлена і буде встановлена в парку тоді, як буде підготовлений майданчик з комунікаціями. Десь до кінця вересня все має бути встановлено. А коли будуть гроші, вчепимо ще й дзеркала», - зазначив Василь Пилипович.

Торік дзеркальний туалет спорудили на початку центральної алеї парку Чекмана.

Згідно з сайтом «Прозорро» новий туалет обійдеться комунальному підприємству в 550 тисяч гривень. Туалет матиме теплу підлогу, всередині будуть сповивальні столики, крім того, конструкція буде обладнана поручнями для людей з обмеженими можливостями. Поряд з туалетом будуть встановлені дві відеокамери.

Додамо, оновлене колесо огляду в парку Чекмана розпочало працювати від травня. Як говорить Василь Новачок, атракціон виявився популярним серед відвідувачів. В департаменті очікують, що до кінця цього сезону дохід від його експлуатації складе близько 2 мільйонів гривень.

Також днями у парку Чекмана запрацював новий фонтан. Конструкцію встановили у водоймі на території зоокуточку. Тепер водограй збагачуватиме стоячу воду киснем. Це має покращити якість води, вона перестане цвісти і покращиться її колір.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую