ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському розпочинають опалювальний сезон

Суспільство 984
Цього року опалювальний сезон у місті стартував дещо пізніше, ніж зазвичай
Цього року опалювальний сезон у місті стартував дещо пізніше, ніж зазвичай. Фото: з архіву

За словами міського голови Михайла Посітка, завдяки пізньому старту опалювального сезону, для бюджету громади зекономили близько 25 мільйонів гривень.

Услід за Хмельницьким, де опалювальний сезон для населення стартував у четвер, 3 листопада, вирішили розпочати подавати тепло до шкіл та квартир і в Кам’янці-Подільському.

У міській раді зазначають, щоб до понеділка у класах стало тепліше, у вихідні вже запустили опалення у школах міста. А з 7 листопада його почнуть подавати до житлових будинків.

За словами міського голови Михайла Посітка, цього року опалювальний сезон стартує дещо пізніше, ніж зазвичай. Цьому сприяла погода, тож в умовах енергетичної кризи, це досить суттєво. Відтак вдалося зекономити кошти як для бюджету, так і для населення.

«Загалом, завдяки пізньому старту опалювального сезону, для бюджету громади ми вже зекономили близько 25 мільйонів гривень. Ця зима для нас буде безпрецедентно важкою, бо ворог б’є по критичній інфраструктурі, тому закликаю всіх із розумінням ставитися до ситуації, задіювати всі необхідні заходи енергозбереження. Цим ми покажемо єдність у нашій спільній боротьбі», - зазначив Михайло Посітко.

Він також додав, що для медичних закладів міста та дитячих садків тепло увімкнули з 1 листопада.

За словами Михайла Посітка, цього року на підготовку до зими та стабілізаційні заходи у Кам’янці-Подільському витратили близько 30 мільйонів гривень – замінювали тепломережі, ремонтували котли, був виконаний весь комплекс технічних робіт.

Читайте також: Енергетичний фронт, або Як зекономити електроенергію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую