ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Три місяці на війні: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Філем

Суспільство 9866
Олександр Філь загинув 7 листопада на Донеччині
Олександр Філь загинув 7 листопада на Донеччині. Фото: автора

Солдат Олександр Філь загинув 7 листопада на Донеччині.

«Він був доброю дитиною, служив в армії, мав сім’ю, а в серпні пішов на війну, три місяці прослужив і все, немає Сашка», — каже про Олександра Філя односельчанка, сусідка батьків загиблого пані Олена. Поряд з квітами та в сльозах стоїть ще одна жінка, каже працювала з мамою загиблого багато років тому, але як дізналася про її горе, не змогла не прийти на прощання. Жінка каже, ми всі маємо приходити й віддавати останню шану тим, хто забезпечує нам мирні дні, коли можемо ходити на роботу, пити каву, відпочивати й жити своє життя, поки хтось інший за нього бореться. 

Попрощатися з Олександром Філем прийшли рідні друзі, колеги, знайомі та незнайомі хмельничани… 

«Наш обов’язок, каже міський голова Олександр Симчишин, — пам’ятати Олександра Філя і всіх хлопців, які загинули. Розповідати про нього учням у школі, де він навчався, де навчаються його діти, розповідати у кожній школі. Так саме ми повинні пам’ятати і його діло. Кожен, хто знав особисто Олександра, повинен працювати з подвійною і потрійною енергією, тому що працювати та боротися за Україну треба за себе і за нього».

Олександр Філь загинув 7 листопада на Донеччині

Олександр Миколайович Філь навчався у 28 школі. Працював водієм. Цього року, в один день із містом Хмельницький, Олександр відсвяткував свій 35 день народження. Стільки ж йому й залишиться навічно. В Олександра Філя залишилися батьки, дружина і двоє дітей. Поховали його на Алеї Слави у Хмельницькому.  

"Пам'ять про усіх загиблих маємо передавати усім майбутнім поколінням", - сказав полковник Вадим Жураковський.

До теми: У Городку попрощалися з Вадимом Ярошенком, який загинув на Херсонщині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую