ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися з 21-річним воїном Володимиром Овчинніковим

Суспільство 5981
Герой загинув 17 листопада на Донеччині
Герой загинув 17 листопада на Донеччині. Фото: зі сайту Хмельницької міськради

В його окоп влучив ворожий снаряд.

Вчора, 22 листопада, хмельничани попрощалися з Володимиром Геннадійовичем Овчинніковим. Воїн загинув 17 листопада на Донеччині. У Хмельницькому в Героя залишилася вагітна дружина. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Місто».

Як розповів місцевому телеканалу Микита, однокласник полеглого, Володимир Овчинніков пішов служити у Збройних Силах України після школи — ще до початку масштабної війни. Він був дуже доброю людиною. Завжди був готовий допомогти й підтримати. Для нього кожен друг був надзвичайно важливим.

«Зранку ми з ним ще жартували, — розповідає заступник командира розвідувальної роти на псевдо «Міня». — Він був за командира в групі з восьми людей. Вони отримали бойове завдання, виконали його та доповіли командуванню. Повертаючись назад, зайшли у свої окопи й сіли перекурити. Ніякого снаряда не було чути. Вибух прогримів після його прильоту. Ворожий снаряд забрав хороброго воїна, надійного друга, нашого побратима, Володю».

Поховали Володимира Овчиннікова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Співчуваємо рідним і близьким полеглого Героя.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 23 листопада

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую