ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Немовля-рекордсмен: у Хмельницькому народився хлопчик вагою понад 6 кілограмів

Суспільство 2621
Оксана стала матір
Оксана стала матір'ю вшосте. Фото: Суспільне Хмельницький

Дитина з’явилася на світ рівно через дев'ять місяців від початку повномасштабної війни.

У Хмельницькому обласному перинатальному центрі днями народилася дитина-рекордсмен. Як розповіла заступниця директора Хмельницької обласної лікарні з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк у сюжеті «Суспільне Хмельницький», через дев’ять місяців від початку повномасштабного вторгнення, 24 листопада, у їхньому закладі народилося троє дітей. Серед них — хлопчик з рекордною вагою.

Дитина з вагою понад шість кілограмів народилась вперше за всі 12 років роботи обласного перинатального центру.

«В нас перед цим була дитина, яка народжувалась з вагою п'ять кілограмів триста грам. А це – практично шість чотириста, набагато більша. Пологи завершилися операцією кесаревого розтину, тому що плід-гігант. Мама сама не могла народити цього хлопчика. Але операція пройшла без ускладнень. Мама і дитина себе нормально почувають», — говорить Лариса Притуляк.

Новонароджений Лука народився в багатодітній сім’ї священника. Його матір Оксана Головач розповідає:

«Це шоста дитина. В мене є: хлопчик, дівчинка, хлопчик, дівчинка, і хлопчик, і хлопчик знову народився. Я б сказала, що ми не думали, щоб зачати, а в нас так вийшло, так Бог дав. А народити - так теж Господь дав, що вчора народила, 24–го».

«Ми назвали синочка на честь Луки Кримського Войно-Ясинецького. Він лікар, хірург і єпископ. Ми його дуже почитаємо, і на честь нього і назвали. Звичайно тяжко, страшно переживаєш, але уповаєш на Бога, все буде добре», — каже Микола Головач.

Про те, що вшосте стануть батьками, каже Оксана Головач, дізналась четвертого квітня.

«Трошки настрашилась тому, що війна, і тут завагітніла. Але нічого, з Божою допомогою перенесла це все. Як то кажуть% хлопчики родяться — Бог знає, що дає», — каже вона.

Тато Микола Головач, додає: старші діти зраділи новонародженому братику.

«Радіють. Старшому — двадцять перший рік, далі дівчинка — дев’ятнадцять років. Всі дуже раді. В нас богатирі! Найперший народився - 3600, тоді — 4300, потім – 5300. І, слава Богу, це козаки. А дівчатка трошки менші - 3900 і чотири», — зізнається багатодітний батько.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую