ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині, крім планових, діятимуть аварійні відключення світла

Суспільство 5204
На Хмельниччині 28 листопада додатково застосовують графік аварійних відключень
На Хмельниччині 28 листопада додатково застосовують графік аварійних відключень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Причина - аварійні відключення блоків на кількох електростанціях.

Сьогодні, 28 листопада, на Хмельниччині, крім графіка погодинних відключень електроенергії, енергетики також будуть застосовувати аварійне відключення світла. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю «Хмельницькобленерго».

Як зазначають у товаристві, за розпорядженням НЕК «Укренерго», на Хмельниччині сьогодні додатково застосовано Графік аварійних відключень. Причина цих додаткових обмежень - втрата потужності генерації.

В «Укренерго», зокрема, зазначили, що станом на 10:00 28 листопада внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності застосовуються аварійні відключення по всій території України.

«Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. Водночас споживання продовжує зростати через погіршення погодних умов. Наразі дефіцит потужності складає 27 відсотків», - пояснюють в енергокомпанії.

Після усунення причин аварійних відключень, блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів.

Нагадаємо, сьогодні на Хмельниччині за графіком свіло відключатимуть одночасно за двома чергами. З 7-ї ранку й попередньо до 23-ї години відключення еклектики відбуватимуться за двома чергами одночасно. Світло вимикатимуть за таким графіком:

• ІІ черга — з 00:00 до 03:00 ночі;
• ІІІ черга — з 03:00 ночі до 07:00 ранку;
• ІІ та ІV черги — з 07:00 ранку до 11:00 ранку;
• І та ІІІ черги — з 11:00 ранку до 15:00;
• ІІ та ІV черги — з 15:00 до 19:00;
• І та ІІІ черги — з 19:00 до 23:00;
• ІІ черга — з 23:00 до 24:00.

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

В «Укренерго» додають, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок вже 7-ми хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі. Масштаби та складність пошкоджень дуже великі. Ремонти тривають цілодобово.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую