ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Сатанівській громаді попрощалися з Юрієм Муравою

Суспільство 1543
Юрій Мурава загинув на Бахмутському напрямку
Юрій Мурава загинув на Бахмутському напрямку. Фото: Зі сторінки Фейсбук Сатанівської громади

Захиснику назавжди залишиться 51 рік.

26 грудня, боронячи Україну від російських загарбників, у зоні бойових дій загинув житель села Клинове Сатанівської територіальної громади Юрій Мурава. Про це інформує офіційний сайт ОТГ.

«Загинув наш односельчанин, колишній випускник Клинівської школи Мурава Юрій Анатолійович. Народився він 15 жовтня 1971 року в селі Клинове Городоцького району Хмельницької області. Після закінчення Клинівської школи навчався в Кутковецькому СПТУ-31. Був призваний до лав української армії. Проходив службу у місті Володимирі-Волинському. 12 березня 2015 року був мобілізований в зону АТО», – така інформація розміщена на сайті Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

29 грудня із загиблим Героєм Юрієм Муравою прощалися у центрі Сатанова, опісля – у його рідному селі Клинове. Про це повідомив голова Сатанівської громади Альберт Собков. Поминальне богослужіння провели в церкві святого пророка Іллі Православної Церкви України села Клинове.

Світла пам’ять загиблому Герою! Щирі співчуття рідним і близьким.

Нагадаємо, що в Дунаєвецькій громаді попрощалися з Михайлом Сіваком, який загинув поблизу Бахмута

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую