ye-logo.v1.2

Розкажіть про незламність: старшокласників запрошують долучитися до всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!»

Суспільство 1351
Нагородження переможців ювілейного десятого конкурсу «Я – журналіст!»
Нагородження переможців ювілейного десятого конкурсу «Я – журналіст!». Фото: Ліни Яріш

Ключовим словом цьогорічного конкурсу організатори визначили «незламність».

Старшокласників запрошують долучитися до ХІІІ всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!», який стартував 1 грудня. Цільова аудиторія конкурсу - учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, а також учні та студенти профтехучилищ та коледжів. Ключовим словом цьогорічного конкурсу організатори визначили «незламність».

Організатор конкурсу - секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв. Залучені також низка співорганізаторів з Рівненщини.

Як зазначається у Положенні про конкурс, повне формулювання конкурсної теми звучить так: «Розповідаю світові про незламність українців». Учасники можуть розкривати цю тему, розповідаючи про незламність захисників України на фронті, а можуть висвітлити її на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу.

Робота може бути підготовлена в будь-якому жанрі, який обере учень — твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж тощо. На конкурс прийматимуть статті, фото та відео. Участь безкоштовна. Роботи прийматимуть до 1 березня, оголосити підсумки й нагородити переможців планують у квітні 2023 року.

Детальніше, про умови конкурсу «Я - журналіст!» 2022 року можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/3F9RQQy

Довідково: конкурс «Я - журналіст!» проводиться з 2009 року. Народився він у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським. Відтоді нагородження переможців відбувається у Національній спілці журналістів України.

Щороку конкурс «Я - журналіст!» збирає 500-800 учасників з усіх областей нашої держави. Традиційно найбільше конкурсантів - зі східних і південних регіонів України. Про призовий фонд дбає його організатор, залучаючи, за можливості, меценатів. Роботи переможців і учасників публікують на сайті «Я - журналіст!» за посиланням ij.ogo.ua.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую