ye-logo.v1.2

«Про свою перемогу я дізналася від сусідів», -

Суспільство 4841
Для родини Пісоцьких новенький мотокультиватор - річ у господарстві необхідна.
Для родини Пісоцьких новенький мотокультиватор - річ у господарстві необхідна.. Фото: автора

розповідає щаслива володарка мотокультиватора, переможець розіграшу серед передплатників газети «Є Поділля» та «Сімейної газети» Ганна Пісоцька, котра живе у Голоскові, що на Летичівщині

Днями наша газета відвідала родину власника головного призу розіграшу «Народної передплати» та вручила сім'ї нашого читача обіцяний мотокультиватор.

«Коли отримала газету, то навіть не звернула уваги на повідомлення свою перемогу»

Сім'я пенсіонерів Пісоцьких мешкає у невеличкому охайному будиночку на вулиці Молодіжній. Зі всіх членів великої родини, коли ми привезли головний приз нашої передплатної кампанії, нас зустрічали переможниця та її чоловік Василь Дмитрович. А загалом у пані Ганни та пана Василя двоє дорослих доньок, котрі народили їм двох онуків. Старша донька за освітою фармацевт і нині живе та працює у Миколаївській області. Молодша — мешкає у Старокостянтинові і працює педагогом. Ганна Василівна свого часу також займалася вчителюванням — викладала математику у місцевій загальноосвітній школі. А у 60 років її проводжали на пенсію вже з посади директора. Василь Дмитрович за освітою механік. Тривалий час працював у місцевому колгоспі, потім у приватному сільськогосподарському підприємстві. Тобто, з технікою він на “ти”, але з виходом на пенсію відчув, що його покликання - земля. Тому, останнім часом з дружиною вони увесь час порпаються у ній. Експериментують висаджуючи різні нові городні культури. Тому наш подарунок став дуже доречним. “Я донині не можу отямитися від виграшу, - каже головна переможниця. - А коли мене з перемогою почали вітати сусіди та казати, що в газеті написано про мою перемогу, спочатку подумала, що розігрують. Вони кажуть: зараз газету винесемо та покажемо (на нашій вулиці багато хто “Єшку” виписує). Я одразу побігла додому переглянути свій примірник. Дивлюся, а й справді, є матеріал про проведення розіграшу, і що у ньому брали участь незалежні експерти з пошти, читачі «Єшки», й що головний приз дістався саме мені!». Першими, кому Ганна Василівна повідомила про перемогу, стали її доньки та онуки. Вони одразу почали вмовляти бабусю не баритися: телефонувати до редакції та їхати за мотокультиватором. Проте, цього переможниці робити не довелося. “Єшка” сама доставила масивний подарунок сім'ї Пісоць просто на обійстя.

«Є Поділля» та «Сімейну газету» ми передплачуємо лише другий рік»

Між іншим, родина Пісоцьких з тієї когорти людей, котрі є завзятими читачами періодики. Традиційно вони передплачували декілька всеукраїнських, обласних та районну газети. Крім цього - спеціалізовані педагогічні видання з педагогіки та сільського господарства. Ця любов до газет збереглася й донині. Тому у поштовій скриньці їх щотижня по декілька. З “Єшкою” пані Галина та пан Василь познайомилися не так давно — всього два роки тому. І, як кажуть, за увесь цей час жодного разу про це не пошкодували. «Нам дуже подобаються ваші видання, - каже подружжя. – Стільки оперативної інформації про життя області ніхто не дає. До того ж, на відміну від решти, відчутно, що ваше видання порушує гострі проблеми та розглядає їх з різних точок зору. Друкуєте аналітику серйозних журналістів, зокрема Світлани Кабачинської». А ще подружжя не пропустило нагоди взяти участь у різних розіграшах від “Є Поділля” та “Сімейної газети”. «За усе життя ми жодного разу нічого особливого не вигравали, - розповідає Ганна Василівна. - Найбільше у всіляких акціях бере участь мій чоловік. Навіть одного разу годинника виграв. А я завжди до цього скептично ставилася. Хоча, свій передплатний талон на розіграш серед передплатників відправила саме я. Хоча, вже й не сподівалася на виграш. А коли дізналася, все ще сумнівалася, що подарунок справді з'явиться вдома. Виявилося, що все чесно. Тому, усім, хто не вірить у долю, раджу — спочатку візьміть участь, а потім робіть висновки!..”.

«Нині будемо економити здоров'я та гроші »

«Відтепер, - каже пані Ганна, - гарантую, що у нашому селі у «Є Поділля» буде ще більше читачів, бо ж у наш час все менше віриться у те, що можна чесно у чомусь перемогти. А, виявляється, читаючи «Єшку», виграєш двічі: отримуєш корисну та цікаву інформацію просто додому та й ще маєш шанс стати власником подарунка. До того ж, такого корисного!».
Між іншим, для родини Пісоцьких новенький мотокультиватор - річ у господарстві необхідна. Біля будинку у родини є ще 60 соток городу. А ще - чимале господарство: корова, свині, птиця... “В селі без господарства неможливо прожити, - каже подружжя, - у 1990-ті роки, коли фактично не платили зарплату, лише воно допомагало вижити. Зараз також допомагаємо дітям. Одним словом, мотокультиватор для нас - річ незамінна, яка і гроші буде економити навіть на тій же оранці, і час та здоров'я, якого і так залишилося небагато”.

До речі, це вже п'ятий мотокультиватор, котрий наша газета вручає переможцям розіграшу серед передплатників «Є Поділля» та «Сімейної газети». Щасливі власники головних призів мешкають у Білогірському, Кам’янець-Подільському, Старокостянтинівському, Віньковецькому, а тепер вже й Летичівському районах. Отож, не баріться, наступний розіграш відбудеться зовсім скоро – через декілька місяців. Одним словом, стежте за анонсами у газеті та передплачуйте «Єшку»!
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую