ye-logo.v1.2

Дизайнерські речі уродженки Дунаєвеччини прикрашають оселі українців й жителів закордоння

Суспільство 1828
Найбільше мисткиня полюбляє вдихати нове життя у речі, що себе віджили
Найбільше мисткиня полюбляє вдихати нове життя у речі, що себе віджили. Фото: надане сайту "Є" Оксаною Нестеровою

З початком повномасштабного вторгнення викладачка столичної студії дизайну Оксана Нестерова перебралася у Миньківці.

У домівці цієї талановитої майстрині, як у справжньому казковому палаці. Неабияке захоплення викликає геть усе в особливому інтер’єрі: від меблів до найдрібнішого елементу декору. Тисячі її робіт прикрашають оселі поціновувачів прекрасного не лише в Україні, а й за кордоном. Сотні її учнів знайшли себе на творчих стежках.

Уродженка Миньковець, що на Дунаєвеччині, киянка Оксана Нестерова уже майже два десятиліття викладає курси з дизайну у столичній студії. На професійному рівні напрочуд талановита українка володіє усіма дизайнерськими техніками, й постійно опановує всі новинки, які лиш з’являються.

Оксані було чотири, як батьки переїхали до столиці. Дівча змалку захоплювалося малюванням (передалося від батька), відвідувало всеможливі творчі гуртки. Уже в дорослому віці обдарована жінка закінчила професійні дизайнерські курси (інтер’єру, ландшафту і флористики). Досконало володіючи вищеперерахованим, мріяла про більш предметне оздоблення інтер’єру. Отож зважилася на індивідуальні курси, пройшла майстер-класи…

Вишукані дрібнички прикрашають найдовершеніший інтер'єр

Нині вже дехто з учнів майстровитої викладачки ділиться набутими знаннями зі своїми вихованцями: це і декупаж, і декор стін, і оздоблення меблів, й чимало інших актуальних технік.

«Одна пенсіонерка, вирішивши опановувати ази дизайну, дуже вагалася, чи вийде у неї, чи потрібно це їй, адже нічим подібним до цього не займалася,- пригадує Оксана Олександрівна. - Вона виявилася настільки талановитою й відкритою до навчання, що нині сама проводить майстер-класи. А одна з учениць відвідує мої заняття з шестирічного віку, нині вона – студентка медичного вишу, майбутній лікар-кардіолог, та творчість не полишає. А якщо відверто, то у мене чимало учнів, якими пишаюся».

Найбільше Оксана Нестерова полюбляє вдихати нове життя у речі, яким «світить» утилізація. Викинуті на смітник кухлики, глечики, бідончики, відерця за добрий тиждень кропіткої роботи над ними, щоправда, без чарівної палички, а за допомогою нехитрих інструментів, перетворюються у справжнісінькі шедеври, що стануть гордою прикрасою найвишуканішого інтер’єру. «А ще, - зізнається чарівниця, - обожнюю оздоблювати меблі. Не розумію: навіщо купувати нові, якщо за допомогою багатьох технік, можна суттєво «модернізувати» старі. Замість придбання нової кухні, я віддаю перевагу класному дизайну тієї, що, на думку більшості, себе віджила».

Про такі дощечки мріє чи не кожна господиня

З початку повномасштабного вторгнення подружжя Нестерових проживає у Миньківцях.

«Чоловік років десять тому звів мені дерев’яний будиночок, - гордиться щаслива дружина, - адже найкраще натхнення дарують мальовничі терени малої батьківщини. Донька вже повернулася до Києва. Ми теж незабаром плануємо. Наразі поки працюємо онлайн». А ще у стінах Миньковецького ліцею мисткиня проводить різноманітні майстер-класи з виготовлення декору, сувенірів, оберегів для наших захисників. «Ви й не уявляєте, які тут, у рідних Миньківцях, обдаровані діти!» – радіє. До слова, роботи майстрині неодноразово виставляються на благодійних аукціонах на підтримку армії.

Найбільше майстриня полюбляє давати нове життя речам, що себе віджили

Хобі, що давно переросло в роботу, жінка приділяє чи не увесь час. Підтримує й, коли треба, допомагає чоловік. До прикладу, випалювання по дереву – його прерогатива. Найоригінальніші дощечки, рамочки, полиці, вазочки, кухлики, горщечки, екібани, підставочки, стільчики прикрашають домівки рідних, друзів, чимало шедеврів замовляють не лише українці, а й жителі закордоння. Оксана Нестерова свої роботи презентує на інстаграм-сторінці.

Оригінальні підставочки особливо популярні 

Нині наша землячка вкотре опановує одну з нових технік, а, повернувшись до столиці, планує відкрити уже свою студію. Бо ж, певно, в тім й Господній промисел, аби непересічним талантом й високопробними знаннями щедро ділитися з учнями.

Хобі, що давно переросло в роботу, жінка приділяє чи не увесь час

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую