ye-logo.v1.2

В одній родині 13 дітей в’яжуть гачком: у Хмельницькому відзначили талановиті родини

Суспільство 2298
Організатори вирішили, що конкурс проводитимуть й у наступні роки
Організатори вирішили, що конкурс проводитимуть й у наступні роки. Фото: автора

Нагородили шістнадцять сімей з різних громад Хмельниччини, які були учасниками конкурсу.

Сьогодні, 25 травня, у Хмельницькому нагородили родини з області, в яких виховуються талановиті діти. Всього відзначили 16 сімей, які взяли участь у конкурсі «Хмельниччина шукає таланти». Учасники конкурсу – прийомні сім’ї, будинки сімейного типу, родини з усиновленими дітьми чи дітьми під опікою. Нині їм вручили грамоти та подарунки.

Як розповідають організатори події, подібний конкурс в області провели вперше. Ініціювали його, щоб розважити та підтримати дітей, які в умовах війни щодня відчувають сум і тривогу. Родинам запропонували створити 5-хвилинні відеоролики, в яких вони демонструють свої сімейні таланти. До конкурсу долучилися не лише сім’ї з області, але й родини переселенців.

«Ми відзначали кращі сім’ї, в яких діти виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу чи перебувають під опікою. Таких сімей у нас є багато в області. Чому ми саме цих 16 сімей відібрали – бо їхні діти обдаровані та взяли активну участь в обласному конкурсі, - говорить начальниця служби у справах дітей Хмельницької ОВА Любов Тимофіїв. - Захід організували, щоб популяризувати сімейні цінності, а також показати, що в сім’ї не просто забезпечують догляд 24/7, але розвивають таланти та прививають любов до улюбленої справи».

Учасникам конкурсу вручили нагороди та подарунки від організаторів і благодіників.

У роликах родини демонстрували свої таланти. Одні співали, інші вишивали, хтось танцював, хтось випікав торти, малював картини чи демонстрував досягнення у спорті.

«У нас є чудова сім’я, яка приїхала з Херсонської області. Вони виховують сьогодні 13 неповнолітніх дітей і на відео вони всі в’язали. Я була вражена побачивши, як діти демонструють в’язання гачком. Вони в’язали шкарпетки та передавали готові вироби військовим. Це одночасно захоплююче хобі та гарне виховання», - додає Любов Тимофіїв.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую