ye-logo.v1.2

На щиті з війни повернулися двоє захисників з Хмельниччини

Суспільство 8174
Вічна пам
Вічна пам'ять захисникам... Фото: з архіву редакції

На війні загинули Олександр Шевчук та Сергій Слободенюк.

На українсько-російській війні загинув Олександр Володимирович Шевчук, житель села Роговичі. Про трагічну звістку повідомили у Полонській міській громаді. Військовослужбовець загинув 13 серпня на Запорізькому напрямку під час виконання бойового завдання. Тепер захиснику назавжди лишиться 31 рік.

«Країна- терорист забрала життя у нашого захисника, у дітей - батька, у дружини – чоловіка. Для усієї країни та нас це велика втрата. Від імені усіх мешканців Полонської громади та особисто від себе приношу щирі співчуття рідним, близьким та односельчанам Героя», - написав міський голова Полонного Франц Скримський.

Про день та час зустрічі воїна мешканців громади повідомлятимуть додатково.

Олександр Шевчук. Фото: зі сторінки Франца Скримського у фейсбуці

Сьогодні, 5 вересня, на Ізяславщині в останню путь проводжали свого захисника Сергія Миколайовича Слободенюка, жителя села Мислятин.

Як розповідають про полеглого захисника у громаді, 31-річний Сергій Слободенюк до лав захисників приєднався з перших днів повномасштабної війни разом зі своїм батьком. Солдат в лавах ЗСУ був навідником десантно-штурмового відділення. Життя воїна обірвалося 31 серпня на Донеччині. А його батько кілька місяців тому повернувся з фронту додому.

Сергій Слободенюк. Фото: зі сторінки Ізяславської міськради у фейсбуці

«Без чоловіка залишилась кохана дружина, без батька - двоє синочків. У вічному смутку батьки, сестри та брат...Ізяславщина висловлює щирі співчуття рідним, близьким воїна. Розділяємо вашу втрату та сумуємо разом з вами», - повідомили у Ізяславській громаді.

Вічна пам'ять Героям…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую