ye-logo.v1.2

У Судилкові в останню путь провели військового медика Ірину Казьміну

Суспільство 5312
Вічна пам
Вічна пам'ять... Фото: Судилківської селищної ради

Полеглій захисниці тепер назавжди лишиться 40 років.

Сьогодні, 13 вересня, жителі громади в останню земну дорогу провели захисницю рідної землі, військового медика Ірину Сергіївну Казьміну. Серце захисниці перестало битися 12 вересня у міській клінічній лікарні Дніпра.

Ірина Казьміна - старший лейтенант медичної служби військової служби за мобілізацією, проходила службу в одній із комендатур охорони та обслуговування повітряного командування «Схід». Бойова медикиня, хірург, вона рятувала життя військовослужбовців та надавала кваліфіковану медичну допомогу тим, хто її найбільше потребував.

Як розповідають про медикиню в громаді, вона народилася у селі Іванівка на Дніпропетровщині, проте Судилків був їй дуже близьким: тут проживає її родина по матері.

З дитинства жінка мріяла стати лікарем. З початком вторгнення рф на територію України була мобілізована до лав Збройних сил України як військовий медик.

Провести Ірину Казьміну до місця останнього спочинку прийшли військовослужбовці, духовники та жителі громади.

Провести Ірину Казьміну до місця останнього спочинку прийшли військовослужбовці, духовники та жителі громади. Фото: Судилківської селищної ради

«Мужня, відважна, доброзичлива, чуйна, великий патріот рідної землі, понад усе любила людей та життя. Клята війна… нездійсненними залишилися мрії, плани, бажання. Розділяємо горе родини та близьких, низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою пам'яттю Захисниці України», - йдеться у повідомленні Судилківської селищної ради.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую