ye-logo.v1.2

У Ізяславі знову спробують продати колишню бібліотеку за майже п'ять мільйонів гривень

Суспільство 4506
Після укрупнення районів бібліотека перестала працювати, а приміщення передали на баланс сектору культури та туризму Ізяславської міської ради
Після укрупнення районів бібліотека перестала працювати, а приміщення передали на баланс сектору культури та туризму Ізяславської міської ради. Фото: prozorro.sale

У 2022 році торги з продажу будівлі не відбулись.

Ізяславська міська рада  знову виставила на продаж будівлю колишньої бібліотеки. Стартова вартість споруди становить 4,84 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро. Продажі”.

На продаж виставили нежитлову будівлю на вулиці Незалежності, 13. Загальна площа споруди складає 873,8 квадратних метра. Будівля має електропостачання, водопостачання та водовідведення, індивідуальне газове опалення. Розмір гарантійного внеску для участі у торгах - 969 тисяч гривень.

Проведення аукціону заплановане на 11 жовтня.

Стартова ціна будівлі - майже 5 мільйонів гривень. Фото prozorro.sale

Варто зазначити, що раніше у будівлі по вулиці Незалежності, 13 в Ізяславі діяла районна бібліотека. Вона була створена у 1926 році. В мережу бібліотеки входили 37 публічних бібліотек, з них 2 районні (для дорослих і дітей), 35 сільських бібліотек. Будівля на вулиці Незалежності була основною спорудою районної бібліотеки.

В 2017 році в цій будівлі брати Капранови презентували книгу «Забудь-річка», яку писали впродовж чотирьох років у райцентрах області.

Після укрупнення районів бібліотека перестала працювати, а приміщення передали на баланс сектору культури та туризму Ізяславської міської ради.

Зараз у Ізяславі працює центральна бібліотека за адресою: вулиця Шевченко, 40А.

До слова, це вже не перша спроба міськради продати будівлю бібліотеки.

У 2022 році сайт “Є” писав, що будівлю по вулиці Незалежності, 13 виставили на продаж стартовою вартістю 4,92 мільйона гривень. Тоді торги не відбулись через відсутність учасників. Друга спроба продажу будівлі у 2022 році зі зменшеною вдвічі ціною була скасована рішенням сесії міськради.

Раніше сайт “Є” писав, що виконавчий комітет Шепетівської міської ради провів торги з продажу будівлі колишньої бібліотеки. За результатами торгів ціна зросла з 231 тисячі гривень до майже півтора мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую