ye-logo.v1.2

«Завжди робив по-своєму та любив свободу»: у Хмельницькому попрощалися із Владиславом Лахманюком

Суспільство 12807
Щирі співчуття родині полеглого українського захисника... Вічна йому шана..
Щирі співчуття родині полеглого українського захисника... Вічна йому шана... Фото: скрін з відео МТРК «Місто»

Серце військовослужбовця зупинилося 24 вересня в харківському шпиталі.

У Хмельницькому сьогодні, 27 вересня, в останню путь провели Героя 27-річного Владислава Лахманюка. Військовослужбовець був розвідником 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. 24 вересня внаслідок важких поранень серце Героя зупинилося у харківському шпиталі, йдеться у сюжеті ТРК «Місто».

Як розповідає про Владислава Лахманюка вчителька Хмельницької загальноосвітньої школи №24, а також класна керівниця полеглого захисника, Вікторія Станецька, ще хлопцем завжди робив все по-своєму та любив свободу. До війни чоловік працював кондуктором на одному з міських автобусних маршрутів.

«Він завжди з любов'ю розповідав про свою сім'ю та дітей. І я після цих розповідей тішилася, що Владислав став чудовим сім'янином, бо це було видно по його очах», - згадує Вікторія Станецька.

Як розповіла хрещена мати полеглого захисника Лариса Закернична журналістам телеканалу «Місто», у лавах Збройних сил України Владислав Лахманюк прослужив близько місяця, до цього проходив навчання.

«Коли він проходив навчання, то казав мені, що це для нього найкраща робота, яка була у нього за життя, - згадує Лариса Закернична. – Тиждень тому він отримав важкі поранення, від яких помер у шпиталі. Це була чуйна та добра людина, він був для нас світлячком».

У полеглого воїна залишилися двоє дітей. Поховали Героя на кладовищі в мікрорайоні Гречани.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую