ye-logo.v1.2

Організував незаконне виробництво вугілля: у Летичеві поліціянти оголосили підозру приватному підприємцю

Суспільство 1778
Місцевий підприємець незаконно розмістив на ділянці 11 бочок для випалювання вугілля
Місцевий підприємець незаконно розмістив на ділянці 11 бочок для випалювання вугілля. Фото: пресслужби обласної поліції

Чоловік на земельній ділянці, яка є комунальною власністю, без необхідних дозволів встановив обладнання для випалювання сировини.

На Летичівщині поліцейські оголосили підозру приватному підприємцю, який незаконно розпочав виробництво деревного вугілля. Чоловік розмістив необхідне обладнання на самовільно зайнятій земельній ділянці.

За інформацією пресслужби обласної поліції, 47-річний місцевий житель без необхідного дозволю встановив 11 бочок для випалювання деревного вугілля. Ця земельна ділянка є комунальною власністю та використовувалася для сільськогосподарських цілей.Окрім того, під час такого «домашнього» виробництва утворювалися рідкі відходи, які є шкідливими для навколишнього середовища.

Слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили підприємцю підозру за двома статтями Кримінального кодексу України. За частиною 1 статті 239 (забруднення або псування земель) та частиною 1 статті 254 (безгосподарське використання земель). Тепер правоохоронці встановлюють всі обставини, за яких виникло незаконне виробництво.

Читайте також: У Старокостянтинові винесли вирок чоловіку, який вирощував коноплі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую