ye-logo.v1.2

Яку мінімальну та максимальну температуру в жовтні фіксували на Хмельниччині

Суспільство 2841
Максимальну температуру жовтня фіксували в 1952 році на метеостанції в Кам
Максимальну температуру жовтня фіксували в 1952 році на метеостанції в Кам'янці-Подільському. Фото: з архіву

За роки спостережень синоптики фіксували як високі «плюси», так і значні «мінуси».

Услід за спекотним серпнем, в останні дні якого були зафіксовані температурні рекорди, та теплим, майже бездощовим вереснем, синоптики прогнозують і доволі теплий цьогорічний жовтень.

У Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології середню температуру прогнозують на рівні 9,8 градуса тепла. А це на півтора градуси вище за норму.

Окрім того, у Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології розповіли, які максимальні та мінімальні температурні показники фіксували на Хмельниччині в жовтні у різні роки за увесь період спостережень, які ведуться у нас в області.
Отож, максимальна температура жовтня була зафіксована у 1952 році на метеостанції в Кам'янці-Подільському і сягнула вона 30,6 градуса з позначкою «плюс». У тому ж році були зафіксовані максимальні температурні показники і в Хмельницькому (27,8 градуса) та Новій Ушиці – 29,1 градуса.

А на півночі області максимальне тепло фіксували у 1932 році в Шепетівці – 26,6 градуса.

Утім, відзначився жовтень у різні роки і морозами. За даними Хмельницького обласного центру з гідрометеорології рекордний мінімум для жовтня зафіксували в 1947 році у Хмельницькому - 13,5 градуса морозу.

Яку температуру та синоптичну ситуацію прогнозують протягом жовтня цього року читайте в матеріалі «Погода в жовтні: на Хмельниччині буде відносно тепло та дощитиме»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую