ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зняли заборону на вилов раків, проте є обмеження

Суспільство 1018
Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 тисячі 332 гривні
Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 тисячі 332 гривні. Фото: ілюстративне з соцмереж

На добу кількість впійманих раків однією людиною не має певищувати 30 штук.

З 30 вересня у переважній більшості регіонів України на зокрема на Хмельниччині закінчилася заборона на вилов раків. Виняток становлять лише річка Дунай, придунайські озера та водойми дністровського басейну Одещини. Нагадаємо, заборона на вилов раків на Хмельниччині діяла з 15 серпня поточного року

Як йдеться у повідомленні Державного агентства меліорації та рибного господарства України, від початку жовтня рибалкам дозволяється лов раків із дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства.

Зокрема, мова йде про те, що одній людині за добу можна впіймати не більше 30 раків. При цьому мінімальний розмір впійманої особи повинен становити від 9 до 11 сантиметрів. Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить на сьогодні становить 3 332 гривні. Так само діє заборона на ручне збирання раків у водоймах вночі із застосуванням ліхтарів.

Спеціалісти з відомства нагадують, що за незаконне добування раків передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству України збитків.

Читайте також: Яку мінімальну та максимальну температуру в жовтні фіксували на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую