ye-logo.v1.2

У передмісті Старокостянтинова встановили скульптуру, яку подарували громаді батьки загиблого воїна

Суспільство 10084
кульптуру розташували лицевою частиною до дороги на в
кульптуру розташували лицевою частиною до дороги на в'їзді в населений пункт. Фото: МРК «Radiost»

Скульптура Божої Матері буде тут, щоб закарбувати пам'ять про захисників, які загинули, боронячи Україну.

У селі Григорівка, в передмісті Старокостянтинова, встановили скульптуру Божої Матері. Її подарували громаді батьки полеглого воїна Іллі Обозюка - Людмила і Микола Обозюки.

Як зазначив в ефірі МРК «Radiost» староста Іван Гаєвський, таким чином сім'я Героя прагне закарбувати пам'ять про усіх захисників-земляків, що віддали життя у боротьбі за незалежність й суверенітет України. Скульптуру розташували лицевою частиною до дороги на в'їзді в населений пункт.

«Цю статую встановили при вході до цвинтаря, біля роздоріжжя. Виходить так, що коли у село заїжджають автомобілі з центральної дороги, то вона усіх зустрічає», - розповів Іван Гаєвський.

Скульптуру вже встановили на постамент. Згодом облагородять територію навколо неї, каже староста: «Територію навколо скульптури встелимо бруківкою. Відгукнулися жителі села, які безкоштовно готові провести усі необхідні роботи».

Мешканці громади вирішили власними силами зібрати кошти на необхідні роботи, допомагали матеріалами і власними вміннями. Постамент виготовили місцеві майстри справи Віктор Сидорчук, Олександр Голюк та Анатолій Франко. А питання з транспортуванням та матеріалами на заливку фундаменту вирішили старокостянтинівські комунальні підприємства.

Читайте також: На Хмельниччині батьки загиблого воїна придбали за власний кошт спортивний майданчик для школи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую