ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Злочинців затримали, але викрадених сто тисяч доларів повернути власнику не вдалося

Вікторія Травнева Суспільство 1905

Працівники Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області затримали трьох підозрюваних, які у грудні 2010 року винесли сейф із кругленькою сумою

Протягом останніх 9 місяців правоохоронці крок за кроком виходили на слід можливих грабіжників, які поцупили сейф із ста тисячами доларів. І ось їм вдалося затримати трьох підозрюваних. За версією досудового слідства, організатор крадіжки, який за три місяці до злочину влаштувався працювати до потерпілого, спостеріг, що у складському приміщенні, поруч із цехом, у якому виготовлялась продукція, стоїть сейф, куди підприємець час від часу клав на збереження готівку. Тієї грудневої ночі підозрюваний, разом із двома товаришами, приїхав на фірму, де безперешкодного зайшов із ними до приміщення. Охоронець пропустив чоловіків, оскільки знав, що туди і вночі можуть приїхати на завантаження товару. До сейфа затримані дісталися легко — проломили залізною палицею стіну складського приміщення та винесли його. В орендованому зазделегідь гаражі сейф за допомогою болгарки розрізали та дістали 100 тисяч американських доларів.
За словами затриманих, цю суму вони вже витратили на власні потреби. А тому їм, окрім позбавлення волі до 12 років, загрожує ще й відшкодування підприємцю завданих збитків. Що, мабуть, не реально, оскільки сто тисяч доларів «відробити» - справа в наші часи фантастична.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую