ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Гріємо тіло у парильні

Суспільство 2657

Вже не поніжишся під жагучими променями сонця, а так хочеться тепла! Тож саме час провести кілька годин у сауні. Це й корисно для організму, й приємно для душі.

Наш журналіст дізнавався, за скільки можна попаритися в деяких саунах Хмельницького і що вони пропонують за ці гроші.

“Акула” (Дубове, пров. Ювілейний)
Тут є дві двоповерхові зали, в кожній з яких стоять великі більярдні столи, є великі кімнати відпочинку з плазмовими телевізорами, музичні центри тощо. В сауні є меню, і якщо ви зголодніли, можна зробити замовлення з кафе. Басейни обладнані фільтрами для води.
Зала “Акула” має дві парильні. Одна фінська, інша - турецький хамам (парильня зроблена повністю з мурмуру, туди потрапляє пара і там стовідсоткова вологість), обидві розраховані на 10 осіб. Також є спальня, масажне крісло та масажний мармуровий тапчан з підігрівом. Звісно, масажні послуги у вартість не входять, їх замовляють окремо.
У залі “Атлантида” до ваших послуг фінська або російська парильні на 10 осіб, джакузі на 6 осіб, барна стійка. Басейн обладнаний гейзером, протитечією, має кольорову підсвітку, шийний масажер. Якщо захочете посидіти у масажному кріслі, то доведеться доплатити за послугу.
Вартість години у сауні залежить від кількості людей та пори доби й складає від 110 до 230 гривень.
Працює сауна цілодобово. При замовленні бажано зробити передоплату — 50% від загальної вартості сауни.

“Аторіс” (вул. Городовікова, 1/3)
До ваших послуг дві парилки: турецька та фінська, з сухою та вологою парою. Поплавати можна у басейні площею у 32 квадратних метра, яких також два, ще й з гідромасажем. Наявні кімнати відпочинку, телевізор тощо.
Сауна працює цілодобово. Вартість не залежить від пори доби, але залежить від кількості, та становить:
до п’яти осіб - 150 гривень за годину;
від 5 до 10 осіб - 200 гривень за годину;
від 10 до 15 осіб - 250 гривень за годину .
При замовленні обидвох парилок доплата складатиме по 50 гривень за кожну годину.
Якщо у вас виникне бажання попоїсти чи щось випити, бажано приносити продукти та напої з собою, адже послуги доставки їжі з ресторану тут немає.

Сауна двоповерхова елітна (вул. Будівельників, 22/1)
Сауна на дровах, підійде для любителів російської парильні й вмістить від 6 до 8 чоловік. Якщо ви приїхали на власному авто, то вам запропонують залишити його на закритій парковці.
Вода у басейні з підігрівом, постійно фільтрується. До ваших послуг гейзер та джакузі, бочка з холодною водою. У залі є камін, яким за бажання можна скористатися, супутникове телебачення, більярдний стіл, кімната відпочинку.
Якщо ви захочете щось перехопити чи випити, можна замовити страви з ресторану, які вам люб’язно доставлять. Звісно, за окрему плату.
Працює сауна також цілодобово. Вартість з 6.00 до 12.00 становить 110 гривень за годину, з 12.00 до 18.00 та з опівночі до 6.00 — 130, а з 18.00 до опівночі — 150 гривень за годину.
Попередня оплата - 100 гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую