ye-logo.v1.2

Осінні курси гарного настрою

Суспільство 3504

Не сумує той, хто не має на це вільного часу. Чим зайняти себе довгими осінньо-зимовими вечорами, аби не дати жодного шансу депресії, дізнавався наш кореспондент

Гімнастика душі і тіла
Фізичне здоров’я у компанії з душевною рівновагою – це саме те, чого бракує сучасній людині, незалежно від віку, статі й матеріального благополуччя. Тим паче, коли, як кажуть, діло йде до зими. Відчуття, що ви постійно не встигаєте, все з рук падає, а повсякденним клопотам немає кінця-краю – ознака катастрофічної нестачі енергії. Але цей «діагноз» легко виправити.
«Йога – це не обов’язково ходіння по битому склу, ¬– запевняють викладачі східного мистецтва спортивного клубу «Вітамін», що на Зарічанській, – головне – прагнення до самовдосконалення». Йогівські практики дуже могутні й можуть надати не лише величезний заряд енергії та хороше здоров’я, але й змінити ставлення до життя. Проте, чи досягне цього людина чи ні, залежить від того, чи стане йога способом її життя, а не просто комплексом вправ.
«Займаючись своїм фізичним і духовним здоров’ям, потрібно вміти відключатися від проблем, – розповідає фахівець з йоги спортивного клубу «Evolution», що на Старокостянтинівському шосе. – При постійних заняттях організм сам навчиться відчувати, що йому необхідно для здоров’я, які види вправ, харчування тощо. Організм здорової людини дає знати, що для нього корисно і потрібно, а що – ні».
Йога не має обмежень у віці, а тому заняття відвідують як підлітки, так і пенсіонери. Та й вправи, в основному, орієнтовані не на фізичне навантаження, а на розслаблення і релаксацію. Окрім того, йога допомагає підтримувати самоконтроль, дихання і гнучкість. Систематично відвідуючи заняття, ви навряд чи схочете нарікати на які-небудь негаразди. Точніше, самі негаразди розтануть, як сніг на сонці.
Вартість місячного абонемента – від 170 гривень (заняття 2-3 рази на тиждень).
Мистецтво спокуси
Напівголі дівчата з пачками купюр у резинках, парубочі вечірки, невірні чоловіки – ось з чим у більшості із нас асоціюється cтриптиз. Однак самі майже роздягнені танцівниці, зазвичай, стверджують, що справжній стриптиз – це мистецтво танцю, краси, сексуальності й пізнання себе. І дедалі більше людей прагнуть ним оволодіти.
«Правильне дихання, гармонія рухів, душевний спокій – усе це має велике значення не тільки під час занять, – розповідає керівник центру розвитку танцювальних мистецтв «L’Dancе», що біля «Темпу» пані Мар’яна. – Ці навички стануть у пригоді в будь-яких життєвих ситуаціях. У більшості танцювальних студій курс стриппластики містить у собі елементи розтяжки й безлічі інших танцювальних напрямків (танець живота, R & B, джаз)».
На заняттях вас навчать вільно володіти своїм тілом, робити ефектні «хвилі» й гідно рухатися на танцювальному паркеті. За бажанням можна розучити лепданс (танець на колінах у коханого), чи лонг (ефектні па з капелюхом, боа, або з жердиною). «Лише одиниці записуються на поглиблені курси, щоб потім почати професійну діяльність виконавця стриптизу, – стверджують викладачі стрипдансу фітнес клубу «Акула», що на провулку Ювілейному. – Більшість приходять, сподіваючись виправити поставу, підвищити самооцінку. Деякі навчаються стриптизу, щоб відчути себе актрисою, зробити ексклюзивний подарунок своєму коханому».
Вартість навчання від 200 гривень на місяць (заняття двічі на тиждень).
Теорія і практика краси
«Хороший перукар зніме будь-яку депресію за годину», – стверджує сучасна мудрість модних панянок. Проте, як показує практика, обійтися можна і власними силами. Але для початку – трохи теорії. Так, салон-перукарня при Академії перукарського мистецтва, що на Зарічанській, активно навчає стригти, фарбувати й завивати волосся, робити шедевральні зачіски й усі косметичні процедури з нігтями та обличчям. «Групи у нас невеликі – не більше 8 учнів, ¬– розповідає директор пані Світлана. – А ще нам постійно потрібні моделі для стрижок, нарощування вій та нігтів. Для всіх хмельничанок це гарний шанс із салонного крісла «перебазуватися» на місце салонного фахівця. Ціни на послуги символічні – від 5 гривень. Усі види послуг здійснюються під пильним наглядом майстра».
Курси перукаря-модельєра та салонного майстра, розраховані на 7 місяців – 6 тисяч 600 гривень. Курси майстра манікюру й педикюру – 160 гривень (за 50 годин занять).
Вивчати секрети манікюру, педикюру, а також нарощування нігтів гелем і акрилом пропонує й академія-салон «Beauty», що на вулиці Шевченка. Після закінчення курсу дівчата здають тести й отримують свідоцтво. Директор академії пані Галина розповідає, що були випадки, коли учениці не складали випускного екзамену з манікюрного мистецтва, але таке трапляється не часто. В основному випускниці потім успішно працевлаштовуються». Ціна – 4 тисячі гривень.
А ось салон «Світ краси», що на вулиці Соборній, окрім зняття депресії силами професійного перукаря та манікюрниці, пропонує ще й майстер-класи від візажистів. «Особливою популярністю користуються індивідуальні уроки макіяжу, – розповідає директор салону пані Наталя, – жінки – є жінки! Бездоганність виключає депресію! Клієнтки приходять зі своєю косметикою, і ми разом визначаємо, що їм потрібно, а що ні. Навчаємо, як «прибрати», скажімо, ніс або підборіддя, як підкреслити гарні очі, зробити денний або вечірній макіяж. Згодом одну половину обличчя «розмальовує» професіонал, а іншу – клієнтка, таким чином коригуються недоліки та «ставиться» рука. Достатньо приблизно п’яти занять, аби клієнтка навчилася робити все правильно».
Ціна однієї години навчання – 100 гривень.
Творчий політ фантазії
Ляльки-мотанки, прикраси-валянці, намисто з бісеру, декупаж, кракелюр – секретами усього цього і навіть більшим з вами із задоволенням поділяться в салоні інтер’єрного декору «Забавочка», що за Ангелом Скорботи.
«Ми співпрацюємо з багатьма хмельницькими майстрами», – каже власниця «Забавочки» пані Тетяна. За її словами, зараз найпопулярніша серед її учнів – лялька-мотанка – одна з найдавніших народних іграшок. Вона здавна виконувала роль оберегу в кожній родині, була символом мудрості й берегинею роду.
Створювалися мотанки з тих матеріалів, які були під руками – чи то солома, чи старі непотрібні речі, а одягалась у клаптики матерії зі старого одягу матусь і бабусь. Якщо в сім’ї хворіла дитина, то їй робили спеціальну лялечку, яку змотували з тієї трави, що допомагає при хворобі, – і давали дитині – і забавка, і цілющий ефект!
Вартість занять, протягом яких повністю виготовляється запланований виріб – 50-80 гривень.
Гра справжніх чоловіків
Доки слабка половина людства відвідує усі вищезгадані курси гуртом або окремо, сильним світу цього пропонуємо зіграти у те, що вони обожнюють… І це в жодному разі не комп’ютерні ігри! Постріляти таки доведеться, але фарбою… Ви ще не долучилися до пейнтболу? У цій грі немає зброї і куль, але є спеціальне застосування – пневматичні маркери і кульки з фарбою. Пейнтбол не лише дозволяє загострити увагу у кілька разів і тримати себе хорошій фізичні формі, але й – дозволяє відчути переможцем. Звісно, якщо вам це вдасться!
У Хмельницькому «постріляти» фарбою можна з допомогою клубу «ДМБ». Починаючи від 100 гривень з людини (у комплект входять маска, маркер і 200 куль, рукавиці) вам організують «воєнні дії» у покинутих будинках, чи просто у лісі.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую