ye-logo.v1.2

У липні скасують оплату готівкою у хмельницьких тролейбусах

Суспільство 2068
Розрахунок у тролейбусах здійснюватиметься виключно за допомогою валідаторів
Розрахунок у тролейбусах здійснюватиметься виключно за допомогою валідаторів. Фото: Електротранс

Можливість придбати паперовий квиток у водія доступна до 15 липня. Далі – лише безготівкова оплата.

У Хмельницькому скасують готівкову оплату в тролейбусах. Зміни планують впровадити вже у липні. Про це повідомили у Хмельницькій міській раді.

«З 15 липня 2024 року перевезення пасажирів та їх багажу у міському електричному транспорті буде здійснюватися з безготівковою оплатою проїзду - виключно за допомогою автоматизованої системи обліку оплати проїзду», - зазначають у відомстві.

Оплачувати проїзд можна буде банківською та транспортною картками старого та нового зразка. Крім того, є можливість розрахуватися телефоном за допомогою Apple Pay/Google Pay і мобільного застосунку «CityCard».

У міськраді нагадують, що є кілька варіантів поповнити електронний квиток: на веб-порталі «CityCard.net», у мобільному застосунку «CityCard» та через термінали продажу та поповнення електронних квитків (ось де вони розташовані).

Раніше сайт «Є» писав, що валідатори планують встановити в усьому громадському транспорті міста. Це означає, що у майбутньому оплата буде виключному безготівковою не лише у тролейбусах та комунальних автобусах, а й у приватному транспорті, що надає послуги з перевезення в місті.

Нагадаємо, що готівковий варіант оплати у хмельницьких тролейбусах відновили на початку повномасштабного вторгнення. Тоді зазначалося, що це тимчасово. Необхідність впровадження такого рішення була пов'язана з низкою технічних збоїв у роботі платіжних терміналів «Ibox», «Easypay» та мережі Інтернет по всій країні. Загалом безготівковий спосіб оплати в тролейбусах запровадили у липні 2021 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую